24 Temmuz 2013
#1920232

Ford Aracımın Fren Arızası Giderilmedi!

6 ay önce bayiden sıfır KM Ford Tourneo Custom marka ticari aracı satın aldım. Aracımda yaklaşık 2 aydır fren arıza lambası yanıyor ve acil servise gitmem için uyarı veriyor. Aracımı tam 2 ay önce Ford keleşler isimli yetkili servise götürdüm. Serviste bir süre aracımla ilgilendi sorun çözülemedi ve bir hafta sonra tekrar gelmemi istediler.


Bir hafta sonra tekrar aynı servise gittiğimde bu sorunu çözemeyeceklerini belki 2 ay sonra tekrar uğrarsam sorunla ilgili bir bilgi sahibi olabileceklerini bana ilettiler. Ayrıca servisini veremeyeceğin arabayı neden satıyorsun. Aracı iade etmek için resmi yollara başvurmayı düşünüyorum.

Aykut Aykut 5.381 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Aykut26 Temmuz 2013

    genel merkez e mail attım konu ile ilgili. bana mail ile dönüş yaptılar bana ulaşamıyorlarmış. zaman kazanmak için ellerinden geleni yapıyorlar. ben bu aracı ticari olarak kullanıyorum ve her gün mecburen trafikteyim. başıma fren yüzünden gelebilecek her türlü sorundan ford u mesul tutacağım. ayrıca yetkili servis keleşler bana sorun u çözemediklerine dair yazı bile vermiyor. defalarca kavga ettik bunun yüzünden.

Ziyaretçi Yorumları