25 Temmuz
#12330386

Ford Aracım Yağ Değişim Uyarısı Veriyor!

Yağ değişim uyarısı,
01/04/2019 tarihinde Ford yetkili servisi atılgan otomotivden satın almış olduğum Tourneo Courier 1.5titanyum Euro 6 ticareti aracım 3000/6000/10000 km aralıklarında yağ değişim uyarısı vermektedir .


gerekli tespitlerinin fabrikadan gelecek mühendislerin tarafından inceleceği ve bu işlemin 2 3 günü bulabileceği bildirilmiştir servis danışmanı personel tarafından iletilmiştir.


Bu süre zarfında tarafıma ikame araç tahsisi konusunda talebim olmuştur fakat ticari araçlarda araç tahsisinde bulunamayacakları bildirilmiştir.


Sonuç olarak bu aracı ticaret yapmak için satın almış bulunmaktayım geçecek süre zarfında tarafıma araç tahsisi konusunda gerekli bütün işlemlerin yapılmasını bilgilerinize.

Mehmet Mehmet 4.110 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet29 Temmuz

    Sürecin sonunu merak ediyorum acaba Ford otomotiv beni şimdilik ikna edebilecek kendince bir çözüm üretip olayı savuşturacak mi? Benim asıl endişem önümüzdeki tatil dolayısıyla çıkacağım seyahatte yolda kalmam ya da bir dahaki promlemde kullanıcı hatası kaynaklı arıza dönüşü mü yapılacak Merakla bekliyorum

  • Ford Temsilcisi26 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları