Ford Araç Bakım Ve Onarımı Süresi!

Selman Selman1 yıl önce

32 iş günü önce bir kaza sonrası (çetaş/İSTANBUL) Ford servisi hala parça beklemekte ve aracımı teslim etmemektedir. Ayrıca ne çetaş ne de Ford Otosan ticari araçların bakım onarım işlemleri 30 iş günü süresini aşsa da kesinlikle ikame araç vermemektedir. İlgili firmanın, Ford Otosan, araçlarını satana kadar, müşterisi ile işi olur; bu yaptıklarından öyle anlaşılmaktadır.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Selman 1 yıl önce

Aradım, hem de az önce servis topu Ford'a atıyor, Ford da servise oh ne güzel vallahi. 0 araç alırken artık önünüzden geçmem! Dikkat edin iş günü 32 diğer günleri de sayarsam 40 günü geçti! Ben 1 haftada Çin'den ürün getirtiyorum. Artık sizden nereden nasıl getiriyorsunuz bilemiyorum.

Ford Logo Ford 1 yıl önce

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler