21 Eylül
#12645775

Ford Adana Servis Turbo Arızası!

Adana Otokoç servisi ile çalışmaktayız 08.08.2019 tarihinde Ford T 350 transit aracımız turbo arızası verdi eylül 20.09.2019 ve aracımızın arızası giderilip ne zaman teslim edileceğini Otosan dan alınan destek ile teslimi sağlanıp ertesi gün aynı arıza ile servise gönderdigimiz araç için %50 turbo ücreti ödeneceğini söyleniyor aynı arıza dolayısı ile tekrarında neden ücret ödüyoruz 1.5 aya yakındır aracımız servisten alamadım biz FLO müşteriniz olarak dağıtım işi yapıyoruz bu kadar süre aracımızın serviste yattığı sürenin zararını kim karşılayacak Ford markanıza güvenimizi kaybetmek istemiyoruz.


Bu araca ayrıca sandık motor takıldı ve garantisi devam ediyor motor takıldıktan sonrası ve öncesi yapılan bakımlar motora ödediğimiz ücret sonrası yapılması gerekiyor denilip yaptırdığımız işlemlerinde incelenip tarafımıza aracımızı ne zaman teslim alabileceğimizi acil iletilmesini bekliyoruz.

Ali Ali 8.694 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ford Temsilcisi23 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler