sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Ford 8 Gündür Değiştirilemeyen AKS  Körüğü ve Ulaşılamaz Müşteri Hizmetleri!

Gökhan Gökhan17 Ekim 2016 09:19

09.10.2016 Pazar günü akşamı Tourneo Courier aracımın sol ön aks körüğüne ağaç dalı saplandı ve delindi. Çekici ile aynı gün İstinye Otokoç'a teslim edildi. Pazartesi günü beyan ve diğer evraklarımı servise teslim ettim. Döneceklerini ilettiler, dönüş olmayınca çarşamba günü aradım. Dosya gidecek, eksper gelecek, onay gelecek vs. cevaplar aldım. Kasko firması da dosyanın gelmediğini iletti. Perşembe aradım, "onay geldi döneceğiz" dediler, tabi ki dönmediler. Cuma tekrar aradım "parça yok" dediler. Ee cumartesi pazar zaten çalışmıyorlar! Oldu mu sana 8 gün! Pazartesi lütfederler de parçayı bulurlarsa ne ala bulamazlarsa araba kaç gün daha orada yatacak bilemiyorum! Söyleselerdi 10dk'da bulur kuryeyle gönderirdim!

444 Ford var ya orayı arasanız da otomatik yanıt sistemi devreye giriyor. 1 Çekici, 2 Mustang, 3 Mondeo, 4-5-6-7 ödemeler ve biz garibanlar 8'e basıyoruz ve o da ne hat kapanıyor!

Ford?

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Gökhan 08 Kasım 2016 13:51

Birkaç gün önce arayıp parçanın gümrükte olduğunu ilettiler ve aracım hala (31 gündür serviste) yatıyor. Daha önceki konuşmamızda 09.kasım da geleceğini iletmişlerdi bakalım yarın parçamız teşrif edebilecekler mi?

profile-icon Gökhan 03 Kasım 2016 13:49

Twiter dan yazdım, iletişim bilgilerini isteyip dönüş yapmadılar. Facebook dan yazdım, iletişim bilgilerini isteyip dönüş yapmadılar. 444ford u aradım dönüş yapacaklarını ilettiler aramadılar. 25 gündür beni süründürüyorlar, işi yokuşa sürüyorlar: Ford aracınız varsa aman orasını burasını bozmayın aylarca parça beklersiniz!

profile-icon Gökhan 31 Ekim 2016 17:17

Ay sonu itibariyle tekrar aradım, adımı numaramı tekrar alıp döneceklerini ilettiler. Yine dönüş yapmadıkları için bir daha aradım ve Bugün geleceğini söyledikleri parçanın 09 Kasım'da geleceğini ilettiler. 09 Ekim'den 09 Kasım a tam bir ay aracımı 20 TL'lik parça için yatırmış olacaklar. Bu durumları yaşamak istemeyen bu markadan uzak dursun.

profile-icon Gökhan 19 Ekim 2016 09:52

Nihayet dönüş yapmaları sonucu parçanın ay sonunda amerika'dan gemiyle geleceğini öğrendim. Bu durumda araçta serviste 20 gün yatmış olacak, o da parça dedikleri gibi gelirse. Müthiş hizmetlerinden dolayı Ford u ve Türkiye partnerini kutluyorum. Çok güzel bir iş ortağı seçmişler.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler