11 Ekim 2019
#12769978

Ford 3017 Curier Baskı Balata Sorunu!

Yakın arkadaşımdan 2017 model curier aldım. 1 hafta kadar kullandığımda aracın kalkışlarda uğultu yaptığını fark ettim aracın garanti kapsamında olmasından dolayı Ford servisine başvuruda bulundum. Servis yetkilileri sesi kayıt altına alıp genel merkeze gönderdiler.


Fakat bir iki saat içinde Red geldi sebebi ise baskı balata nin aşınan bir parça olmasıymış. Fakat benden önceki sahibinin araçtan ses gelip gelmemesine anlamaması bu sesin en başından olmadığı anlamına gelmez ki bu araç sürekli yetkili servis bakımlı hiç dışarıda bakıma gitmemiş. Bu araçlarda kronik sorun olduğu gerek form sitelerinde gerekse sosyal medyada sürekli konuşuluyorsa bunu kalkıp bana yüklemeniz hiç hoş değil sizin gibi bir firmaya yakışmıyor. Özel bile bu konularda daha iyi hizmet veriyor. Yağmurdan kaçtık doluya tutulduk.

İbrahim İbrahim 3.068 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ford Temsilcisi14 Ekim 2019

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları