sta-4-hoverİyi Çözüm

Ford 2017 31 Binde Manuel Focus Şanzımandan Gelen Uğultu Sesi!

Gökhan Gökhan04 Haziran 09:20

Aracım'da seyir halindeyken on takımdan gelen yüksek hiza çıktıkça çoğalan bir uğultu sesi var, acaba balans ayarı veya rot ayarımı kaçtı diye kontrol ettirdim fakat on takımda bir problem olmadığı sesin direk şanzımandan geldiği tespit edildi.

 Bursa sönmez Koç servis 15 gün sonraya randevu verdi, şansımı Otokoç'a arayarak denedim en erken 8.6.20 tarihine randevu alabildim. 

31 binde 2017 model arabada ses olması Ford markasına iyi olan bakış açımı değiştirmeye başladı, aracım garantilidir, serviste yaşananları, durumu çözmelerini, müşteriye davranışlarını analiz edip buradan fikrimi yazacağım, yasal yola intikal etmeden, Ford'un bu konuyu çözmesini temenni ederim.

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 5Yorum
full-star full-star full-star full-star full-star
5.0/5

Cevaplar

Ford Logo Ford 04 Haziran 09:44

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Gökhan 17 Haziran 02:40  

  Aracımdan Gelen Uğultu Sesi, Bursa Otokoç Ustaları tarafından Nihayet, lastiklerden geldiği tespit edildi, lastiklerim yeni %70 olmasına rağmen kronik bir hatadan bu sesi yaptığı tespit edildi.

 • profile-icon Gökhan 05 Haziran 13:22  

  Merhabalar, bu aracın kronik birçok hatası bulunmaktadır. Triger ve su pompası arızası, baskı balata problemi, manuel şanzıman problemi, arka süspansiyon takoz sesi, motor ön takozlardaki parçaların dayanıksız olması ve rölantide sarsıntılı çalışma.

  Cevapları Gizle (3) arrow
  profile-icon Gökhan 07 Haziran 22:22  

  Benim sorunum henüz çözülmedi. 05/06/2020 akşam 18:00 a doğru şahsuvar dan müşteri temsilcisi aradı fakat, benim problemimin ne olduğu hakkında hiçbir bilgisi yoktu. Daha sonra bana ben şikayet geçmişinizi okuyup tekrar iletişime geçerim dedi kapattı

  profile-icon Fuat 07 Haziran 20:16  

  Çözdüler mi kardeşim sorununu

  profile-icon Gökhan 05 Haziran 13:30  

  Ümit ederim şanzımandan çıkmaz. Ve ilgilenip bu sorunu çözerler bekleyip göreceğiz yarin.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler