31 Temmuz
#12359459

Ford 2016 CMAX Garanti Kapsamı Sorunu

Garantisi devam eden 2016 model CMAX aracımın sağ ve sol arka cam kelebeklerinin yan kısımlarındaki lastik parçalarda çatlama ve yarılma olması sebebi ile oluşan deformasyon için Ford bayisini başvurduğumda aracın garantisi devam etmesine rağmen Ford merkezden "arızanın malzeme, işçilik ve montaj hatasından kaynaklanmadığı kanaatine varılmıştır" cevabı gelmiştir.


Garantisi devam eden aracın kullanıcıdan kaynaklanmayacak olan kısmındaki lastiklerin değişimini kabul etmeyip ürettikleri ve sattıkları ürünlerinin arkasında durmamaktadırlar. Bu konu ile Ford otomotivden şikayetçiyim.

Orçun Orçun 5.517 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Orçun31 Temmuz

    Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemenize rağmen ve yaklaşık 10 yıllık müşteriniz olarak ekte bulunan resimlerdeki çatlama ayrılma ve deformasyonu size tekrar soruyorum. 2016 model CMAX aracımın sağ ve sol arka cam Kelebek yanlarındaki lastik çatlama, ayrılma ve deformasyonların malzeme işçilik ve montaj hatasından kaynaklanmadığı kaanati oluştuğu belirtiniz. Resimdeki parçalardaki çatlama ve yarılmanın dikkatlice incelendiğinde kullanıcıdan kaynaklanmadığı bariz belli iken yapmış olduğum talebi yanlış değerlendirdiğinizi düşünüyorum. Bu durumun tekrardan değerlendirilmesini istiyorum.

  • Ford Temsilcisi31 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları