10 Eylül
#12581592

Erzincan Ford Servisi Ücretsiz Değişimden Faydalanamıyoruz

Erzincan Ford ana bayisinden Ekim ayında ikinci el 29000 km Ford Courier aldık. Aracın baskı balatası hatalıymış. Kalkışlarda ses geliyor. Courier de kronik olan bu arızayı Erzincan Ford bayisine bildirdik. Yaklaşık 7 aydır bizi oyalayarak parçanın geleceğini sırada olduğumuzu bize haber vereceklerini söyleyerek her ay bizi oyaladılar. Şimdi de Erzincan Ford bayisi bu işlemi Erzincan veya Erzurum Ford bölge servislerinin yapacağını söyleyerek ücretsiz değişimden bizi faydalandırmıyor. Kendi sattığı kendi markası olan araca sahip çıkmıyor.

Fatih Fatih 6.007 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Fatih19 Eylül

    Erzincan Ford servisinden Ekim ayında 2 el olarak alınan Ford Courier aracın genel olarak bu araçlarda baskı balatasında arıza olması sebebiyle şubat ayında kayıt açıldı. Parçanın gelmesi halinde servis tarafından aranacağımız beyan edildi. 8 ay sonra biz servisi arayıp parçanın durumunu sorduğumuzda Erzincan Ford servisinin artık Ford Otosan araçlarının garanti kapsamında araçlara bakmayacağını, Erzurum, Sivas veya Trabzon'a gitmemiz gerektiğini söylediler. Koskoca Ford firması sadece bir yılda 8 araç için parça gönderebilmiş. Geri kalan araçlar başka illere. O zaman Ford tabelasını kaldırın. Veya garantili araç bakmayacaksanız haber verin bizde ona göre başka illerden randevu alalım. Genel merkezde bu işi olağan karşıladı ve başka il tavsiye etti. Anlayacağınız Ford ikinci el 29.000 km aracı kronik arızasıyla satıp, Ford yedek parça 8 ay Bir baskı balatayı temin edemeyip, işin sonunda başınızın çaresine bakın dedi.

  • Ford Temsilcisi11 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları