2018 Ford Focus Aracımda Yakıt Pompası Sorunu!

Abdulmecit Abdulmecit 22 Mayıs 2019 10:51

Ford Focus 60 binde araç 13.05.2019 tarihinde Ford Otokoç Samsun servisine götürdüm motordan ses geliyor ustalar baktı yakıt hortumu dediler garantiden değişecek dediler. Garantiden yakıt hortumu değişti baktılar tekrar yakıt hortumu değilmiş yakıt pompası dediler. Yakıt pompasındaki arızada pim arızası dediler herhangi kirli yakıttan dolayı değil bozulması zaten oradaki pimin yakıtla alakası yokmuş.

Ben bu olayı Türkiye'deki bütün pompa ustalarını arayarak sordum arkadaşlarımı yakıttan bozulma gibi biri durum olmadığını söylediler. Şimdi bende Ford Otosan'a soruyorum aracımın garantisi var bakımları düzenli benim bu mağduriyetimi gidermiyorsunuz. Nedeni fiyatının yüksek olması mı pompanın ucuz ufak şeyleri garantiye, yüksek fiyatları garanti dışı hakkımı kimseye yedirmem. Bu konuyu mahkemeye kadar götüreceğim aracımı mahkeme kararıyla incelettireceğim Benim mağduriyetimi gidereceksiniz. Acil. Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım. Yakıt hortumu sorun olmadığı halde karşılıyorsun garantiden pompayı karşılamıyorsunuz insanların hakkını yemeğin.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Ford Logo Ford 22 Mayıs 2019 10:53

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler