24 Temmuz 2013

Ford Servis Kapı Cam Üstü Plastik Çıtaları Değiştirmiyor!

2011 Model yeni Ford Focus aracımda, defaten Kayseri Ünallar Ford servisine müracaat ederek kapıların üzerindeki siyah plastik çıtaların (veya fitiller) leke şeklinde beyazlaştığını ve değiştirilmesi konusunda ısrar etmeme rağmen değiştirilmemektedir.

Aynı aracımın koltuk kafalıklarında ki krom kaplı kafalık metalleri siyahlaşmış olup yine defaten belirtmeme rağmen değiştirilmemektedir. Ford servis sisteminin müşteriyi dinlemediğini, geri dönüş dahi yapmadıklarını, üretim hatalı olupta garanti kapsamında işlem görmesi gereken konularda kesinlikle uygulamadıklarını ve müşterilerini hiçe sayarak müşterileri kendilerinden soğuttular.

Faik 439 Okunma

Cevaplar

  • Faik 03 Ekim 2013

    Hiçbir şekilde cevapta dönülmediği gibi arayan olmadı, sorunumu çözmek için hiçbir gayret olmadı. Ford imajının, ilgisiz insanların elinde rezil edilmek üzere bırakılmasından dolayıda üst organizasyonlarına ilgisizliklerinden dolayı kınıyorum. Bu imajı düzeltmek ve düşüncelerim ile ilgili benimle görüşülmesi üzere Beni birilerinin araması için de halen bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön