04 Temmuz 2013

Ford Sattığı Aracın Arkasında Durmuyor!

2011 model Ford Mondeo marka aracım var. Garantisi devam etmekte. Aracın arka stopları içten soyuluyor ve şu alıyor. Ne yaptıysam garantiden olumlu cevap gelmedi. Sürüse engel değilmiş. Geçenlerde trafik polisi rutin kontrolde durdurdu. Tabii stopların içinde suyu görünce "arkadaş bu nedir böyle, bu şekilde kara yollarına çıkamazsınız" diyerek az daha trafikten men ediyordu aracı. Stoplarda çatlak yada kırık yok, birleşim yerlerinden su alıyor.

Ford garantiye göre bu araç trafikte seyredebilir, kanunlara göre trafikten men. Yıllardır Ford müşterisi olarak şirket araçlarım olsun, şahıs aracım olsun, Ford kullanırım ama demek ki artık Ford standardını bozuyor. Araç satıyor ama arkasında durmuyor.

Cem 417 Okunma

Cevaplar

  • Cem 08 Temmuz 2013

    Ford yetkililerine sesleniyorm aracım ford mondeo yeni model aracın stop lambaları içten soluyor ve su alıyor garanti dışıdır diyorsunuz lütfen biz tüketicileri ciddiye alın bu ayıbınızı hemen telafi edin şehirde yeni model ford marka aracınızı stop lambalarının içerisinde su ile gezdirmeyin kötü reklam oluyor ford gibi bir markaya kötü şöhret kazandırmayın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön