06 Şubat 2015

Ford Garantisi Devam Ederken Aracın Kapı ve Direksiyonu Deforme Oldu.

20/04/2012'de aldım aracı. Ford marka bilindik koç bünyesinde diye tercihimi bu yönde kullandım. Aracın iç kısmında kapı kollarında ve direksiyonda u şeklinde ara metal bir kısım var. Kapı kollarında zamanla ufak ufak aşınmalar oldu. Aşındıkça altında siyah renk görünüyor ve zamanla da çoğalıyor.

10 gün önce direksiyonda elime tırtık tırtık bir şey geldi. Baktım ki u şekilde olan parçanın plastik olan parça ile birleşim noktasında atmalar başlamış. Aldığım servise götürdüm ve Ford merkeze parça değişimi için bilgi geçileceğini söylediler. Ford'un ise verdiği cevap red. Nedenini sorduğumda ise kullanıma bağlı dediler.

Gülay 3.457 Okunma

Cevaplar

  • Gülay 27 Şubat 2015

    Aracı kullanabilmek için önce kapıyı açıp kapatmak ve sonrasında gidebilmek için direksiyonu tutmak gerekiyor. Eğer bu çok kullanılan yerlere kalitesiz parçalar kullanırsanız tabi ki zamanla aşınma olur. Madem arkasında durmayacaksınız hepsini siyah plastik yapın olsun bitsin dedim. Fakat halen sıkıntıma çare olmadılar. Olay 200-500 TL meselesi de değil. Aracı alırken 4 yıl garanti veriyorsunuz ama kullanmış olduğunuz malzemelerde sorun çıkınca kullanıcı hatası diyorsunuz. Önceki arabam Seat tı ve bu kadar pahalı ne bukadar sorunluydu. Ford lütfen bana mantıklı bir açıklama yapsın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön