Ford Değişen Siyah Ön Tampon 3 Yılda Bembeyaz Oldu!

Emin T. |

Merhabalar 2005 model Ford Connect aracım 2010 yılında ufak bir kazadan dolayı ön tampon değiş kaskodan hemde kendi kaskoları koç allianz tarafında . tampon 2013 yılında renk atmaya başladı zebra derisi gibi siyah beyaz renkler oluştu Bolu Ford görür 'e götürdüm garanti 2 yıl birşey yapamayız dediler . siz yanlış temizlik malzemesi kullanmışsınızdır ondan beyazlamıştır dediler . peki dedim 2005 yılının tampon parçaları ve sis farı çevresi çamurluk ,arka tampon halen siyah renkde sadece 2010 yılında değişen parça bembeyaz renk aldı . bu yıl tekrar şikayet bildirdim değiştirir fakat sadece %24 indirim yaparız dediler .

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emin T.
  16 Ocak
  12:12

  Yıl 2016 yanıt yok yok. Hiçbir sorunu yanıtlamamışlar...

 • Emin T.
  21 Ocak
  23:16

  Bana göre şikayetimi kaç kişi okuduğu değil şikayet ettiğimin okuması ve ilgilenmesi önemli... Şikayet var siteside bu önemli firmayı araması lazım böyle bir durumunuz var diye.

 • Emin T.
  15 Eylül
  07:39

  908 kişi şikayetimi okumu bi ford okumamış yazıklar olsun...

 • Emin T.
  17 Ağustos
  15:55

  Ford a 2 defa bu konu hakkında bildirdim . olumsuz yanıt aldım toplum bilinçlensin diye buraya baş vurdum . böyle bir kasko değişiminde ford servisinden orjinal olduğuna dair müşterilerin imzalı kağıt alması lazım . hiç güven arzetmiyorlar hatta aracın arka ikili açılır kapıları hatalı dedim ters kapıyı ilk önce kapatıp değerini kapatırsanız aracın boyalı yerini kilit mekaznizması zedeliyor onu söyledim . oradaki bayan iyisini sen yap dedi küstah bir şekilde..