Ford Boya Kavlamasına Kullanıcı Hatası Dedi.

Alaettin H. |

Ford Fiesta 2013 aracım var . Daha alalı 1 yıl yeni oldu. Aracımın klima bölgesindeki parçada kavlama oldu. Ürünü servise gösterdim onlarda resmini çekip parça isteyişinde bulundular. Ancak Ford Otosan ürünü kullanıcı hatası olarak değerlendirip ücret karşılında boyatabileceğimizi söylediler. Ben anlam veremiyorum, boya kavlaması nasıl kullanıcı hatası oluyor ki?

Birde boya ve parça garantisi verildi halde üründeki sorunu çözmek için kullanıcı hatası diyerek başlarından salıyorlar. Ben bunu kabul edemiyorum. Ford gibi bir firmaya yakıştıramıyorum. O zaman ya garanti vermesinler ürünlerine, yada adam gibi arkasında dursunlar ürünlerin. Ben kabul edemiyorum, etmeyeceğim de.

Etiketler :

Boya Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alaettin H.
  30 Mayıs
  23:08

  çözüm yok ilgi yok araba satılana kadar memnuniyet satışından sonra ilgi hiç yok

 • Alaettin H.
  07 Mayıs
  01:50

  Kesinlikle hiç kimseye ford markasını tavsiye etmemem nedeni cok basiıt ürünü satarken 3 yıl garanti veriyor bu garantide boya ve parca garantisi olarak geciyor ancak garantinin arkasında durmadıkları ve hatanın ve sorunun tamamen müşteri hatası olarak gösteriyor bu durumda ben madurken neden başka kişilere aynı sıkıntıyı yaratmak için tavsiyede bulunayım ki