20 Mayıs 2015

Ford 2014 1.6 Tdci Focus Mk3 Yakıt Göstergesi Sorunu!

Aracımın yakıt göstergesinde bir problem var ve Mahmudbey'de ki Çetaş servisinde uzun uğraşlar sonrası şamandırasını değiştirttim lakin sorun yine düzelmedi son olarak Şahsuvaroğlunda periyodik bakımıyla beraber yazılım güncellemesi yapıldı ama yine düzelmedi.

Sorun şu; Yakıt göstergesi doğruyu göstermiyor, örneğin kontağı açtım çeyrek depoya yakın gösteriyor ibre, az bir mesafe gittikten sonra ışık yandı ben de videoya aldım 96 km gider gösteriyor hemen sağa çektim kontağı kapatıp tekrar açtım km gideri 170 km ibrede çeyrek depo oldu ancak yakıt ışığı yanmaya devam ediyor ve bunun gibi bir sürü örneği var ancak servisler çözüm üretmek yerine bahaneler üretiyorlar yeter artık.

Burak 4.708 Okunma

Cevaplar

  • Burak 30 Mayıs 2015

    Problem ile ilgilendikleri için başta Kaan Yağızer bey efendiye ve Ford Şahsuvaroğlu Tuzla bayiliğine teşekkür etmek istiyorum. Müsait olduğum herhangi bir gün gidip aracımı bırakabileceğimi söylediler. İnşallah çözülür bu problem artık

  • Burak 26 Mayıs 2015

    Şikayet iletileli 6 gün oldu daha ne arayan var ne de soran. En iyisi tüketici mahkemesine gidip Fordu dava etmek. Bana başka yol bırakmadılar. Hem ayıplı mal sattılar hem de ilgilenmediler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön