26 Haziran 2013

Fono Koleji Çocukların Umutlarını Yıkan Okul!

Geçen yıl çocuğumuzu Fono Kolejine kayıt yaptırdık. Kabusumuz oldu, çocuk her gün şiddet gördü. Okul bizi çok sevgiyle karşıladı ve bir sürü vaatlerde bulundu. Bu vaatler yerine getirilmediği gibi, çocuk okulda sürekli, arkadaşlarından şiddet gördü. Yönetimle görüştüğümüzde ise; parayı bulmuş ama cahil kalmış tekstilci ailelerin çocukları olduklarını ve söz geçiremediklerini söyleyip, durumu düzeltmek için bizden hep zaman istediler.

Yıl sonu geldiğinde arkadaşları çocuğunuza alışamadı ,lütfen çocuğunuzu okulumuzdan alın dediler. Zaten hassas ve duygusal olan çocuğumuz ciddi travma yaşamakta. Bir insanlık suçu işlenmekte; gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Elif 4.573 Okunma

Cevaplar

  • Fono Koleji Temsilcisi27 Eylül 2013

    *“ŞİKAYETÇİLER KURUMUUZ 6. SNIFINDA OKUYAN BİR ÖĞRENCİMİZİN VELİSİDİR.EĞİTİM ÜCRETİ OLAN OKUL TAKSİTLERİNİ ÖDEMEMEK İÇİN ASILSIZ HABER VE YAZILARLA MÜVEKKİL ŞİRKETİN ŞEREF VE HAYSİYET KIRICI VE KİŞİLİĞE TECAVÜZ OLUŞTURAN BEYANLARLA KURUMUMUZU KARALAMAKTADIR. BU KİŞİLER HAKKINDA EN KISA SÜREDE HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR.”*

  • Elif20 Temmuz 2013

    Fono koleji konu ile ilgili hiçbir girişimde bulunmadılar. Hiçbir şikayet almamışlar gibi davranmaktalar. Benim aramam sonucu görüştüğüm insanlarda şikayetten habersiz olduklarını. yönetimin birbirinden haberdar olmadığını belirttiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön