Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Fone Markets ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kemal sonuçtan çok memnun

Fone Markets Yatırım Firması Para Kaybetmemizin En Garanti Yöntemi

4.328
Kemal
Kemal 03 Ocak 2022 17:25
Çözüldü

159.300 dolar görünen hesabım yanıltmacalar ile bir gecede sıfırlandı. Ortada açıklama yok, ulaşılabilen bir telefon yok, sözde yatırım danışmanım olan kişi ortada yok ve aslında böyle bir kurum yok. Paranızı kaybetmenin en garanti yöntemi olduğunu söyleyebilirim. Kaybetme ihtimaliniz en iyimser tahminle %90. Milli Piyangoda kazanma ihtimaliniz inanın daha yüksek. Yanıltma maceranız robot sistem ve artan karınız ile başlıyor sonra sürekli para talebi ve tamamen sıfırlanan hesabınızla devam ediyor. İletişim tamamen tek taraflı ve asla ulaşamazsınız. Birkaç gün önce görüştüğüm WhatsApp ® numarası bugün sistemden silinmiş. Çalışmaya başlayana kadar sizi günde 10 kez arayan iletişim dehalarının tamamı yok olmuş durumda.

Kemal
Kemal03 Ocak 2022 22:52
Fone Markets Yatırım Firması Para Kaybetmemizin En Garanti Yöntemi
Fone Markets Yatırım Firması Para Kaybetmemizin En Garanti Yöntemi

31 Ocak tarihinde hesabımda görülen 159.000 dolar yüzlerce art niyetli işlem açılarak 3 Ocak tarihinde 12 Dolara düşürüldü. Hesap toplamını da eksiye denk getirmişler. Bu gördüğüm en nitelikli dolandırıcılık. Merak edenler için söylüyorum. Bu platformda tek bir manuel işlem açmadım ve hiçbir kararlarına müdahil olmadım. Anlayacağınız tüm kararları bu uzman robotumuz verdi. Olur da kendilerine ulaşmayı başarırsanız ki mümkün değil. Alacağınız cevabı da yazayım: ''Yatırım bu. Kazanmak ta var, kaybetmek te'' Bu yazıyı okuyup kazandığını düşünen varsa lütfen para çekme talebi yapana kadar karar vermesinler. Para çekemedikleri gibi üste para isteneceğine garanti ederim.

Benzer Şikayetler

profile
9
13 Ocak

Fone Markets Fone Market Robot İşlem

750 dolar ile yatırım yaptım robot hesap ile paramı 2 hafta içinde kaybettim Güven yok araştırın hiçbir şekilde e güvenilir değil Paranıza yazık gerçekten çok üzücü bir durum Fone markete inanma Umarım herkes hak ettiği şeyi layıkıyla yerini bulur. K

profile
101
03 Kasım 2022

Fone Markets Ters İşlemlerle Yarıya İndirdiler Kalan Paramıza Çekemiyorum

Yatırım uzmanı diye tanıttıkları K***isimli şahıs ters işlem açtırdılar 760 dolar yatırdım param 397 dolar kaldı çekim yapmak istiyorum dedim hepsini kaybetmemek için sonuç ortada ne yazan var ne de mesajlara bakan birisi iki gündür yatırım uzmanı bakmıyor zaten mesajlara benim canım yandı.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Ali
Ali
 

159.300 $ paran varmış girsene SPK ya bağlı olana be adam benim kadar olsa dışarıdan gelene garanti isterim yaparlar mecbur Çünkü rakam yüksek