11 Nisan 2013 #1737071

Flycell Yanlış Basılan Bir Tuşla 9,8 TL'lik Fatura Kesiyor!

16.02.2013 tarihinde oğlum telefonda çıkan reklama tıklamıştır. Hemen akabinde çıkan bir tuşa tıklayarak 9, 8 tl karşılığında Flycell süper paket üyeliğim başlamıştır. Bunu ancak faturada farkettim ve 1 ayda yaklaşık 30 TL tutarında ekstra fatura ödedim. Bu abonelik yöntemi tüketici haklarına aykırı bir yöntemdir. Üyeliği iptal ettim ancak ilgili yönetmeliklere göre suç duyurusunda bulunacağım.

Nazmi 97 Okunma

Cevaplar

  • Nazmi15 Nisan 2013

    Hep aynı hikaye. Böyle sahtekarlıklara devlet nasıl izin veriyor anlayabilmiş değilim. Neymiş efendim çıkan reklamlara basılmış ve ordan da tamam a basılarak üye olunmuş. Neden SMS konfirmasyonu almıyorsunuz peki? Bu şekilde insanları sömürmek çok kolay ve zahmetsiz değil mi? Ben şikayetimi gerekli mercilere bildirdim. Hakkım sonuna kadar haram olsun ve benden aldığınız bu para çocuklarınızdan çıksın inşallah. Kolay kolay beddua etmem ama insanı çileden çıkarıyorsunuz.

  • Flycell Temsilcisi15 Nisan 2013

    Merhaba, Abonemiz sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin detaylı araştırma yapıldıktan sonra aranmış ve kendisine şikayeti hakkında ayrıntılı bilgi verilmiştir. Abone memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve bilgilendirmeler yerine getirilmiştir. Teşekkürler, FLYCELL

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön