16 Nisan 2013 #1745664

Flycell Üyelik Ücreti Kesimi!

Faturalarımı kontrol ettiğimde 42 liralık bir fazla kesinti yapıldığını tespit ettim. araştırdığımda programlarla birlikte tıklanan Flycell e üye olduğum ve hiç bir şey kullanmadığım halde haftalık 9 tl. olmak üzere 42 tl kesilmiştir. ne bir sözleşme ne bir onay olmadan nasıl üye olduğumu bilmemekteyim.


Hiç bir suretle girip fayda sağlamadığım halde bilmeden ve şirket müşteri temsilcileri tarafından aranmadan nasıl böyle bir üyelik olabilir? Fakat bir sürü kişinin neden şikayetçi olduğu belli. Aranıp onaylanmak istense kimse üye olmaz ve şirkette haksız kazanç sağlayamaz. Paranın iade edilmesini istiyorum.

Serdar 140 Okunma

Cevaplar

  • Flycell Temsilcisi22 Nisan 2013

    Merhaba, Abonemiz sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin detaylı araştırma yapıldıktan sonra aranmış ve kendisine şikayeti hakkında ayrıntılı bilgi verilmiştir. Abone memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve bilgilendirmeler yerine getirilmiştir. Teşekkürler, FLYCELL

  • Serdar20 Nisan 2013

    sayın flycell yetkililerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim.müracatımı kabul edip kesilen üçreti geri ödediler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön