19 Mart 2013 #1694400

Flycell Habersiz Üyelik Yapıldı!

Flycell isimli şirket kullandığım internet gsm numarasını benim bilgim ve onayım olmadan abone yapmış ve Avea faturama 10 tl ücret yansıtmıştır.Ayrıca bir de mesaj atmış ve aboneliği iptal etmek için şu numaraya mesaj atın vb.şeklinde ifadeler kullanmıştır. Bu mantığı anlamak mümkün değildir.TC devletinin bir kamu personeli ve ayrıca şu an itibariyle TSK de askerliğini yapmakta olan bir subay olarak haberim olmadan yaptığınız üyeliği iptal etmenizi, bunun bedelini tarafıma derhal iade etmenizi aksi taktirde cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunacağımı,tarafınıza dava açacağımı ve konuyu başbakanlık ve cumhurbaşkanlığına ileteceğimi bilmenizi isterim.

Tevfik 76 Okunma

Cevaplar

  • Tevfik20 Mart 2013

    sizi önce hakem heyetine sonra da tüketici mahkemesine dava açacağım .bana herhangi bir konuda herhangi bir şekilde yardımcı filan da olmadınız ayrıca müşteri temsilciniz de konuşmayı dahi bilmiyor.haberim ve onayım olmadan aldığınız ücreti geri alacağım.

  • Flycell Temsilcisi19 Mart 2013

    Merhaba, Abonemiz sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin detaylı araştırma yapıldıktan sonra aranmış ve kendisine şikayeti hakkında ayrıntılı bilgi verilmiştir. Abone memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve bilgilendirmeler yerine getirilmiştir. Teşekkürler, FLYCELL

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön