02 Mayıs 2013

Flycell Bilgim Dışında Üyelik Gerçekleştirdi!

AVEA Mobil kullanıcısıyım. Hiç bir onay yazısı maili ya da kısa mesajı gelmeden ya da tarafımca herhangi bir onay yapılmadan faturama FLYCELL üyelik ücreti adı altında bir ücret yansımış. alınan ücretin yasal olmadığını düşünüyorum. hiç bir hizmet almadığım gibi herhangi bir veri de indirmedim. Bırakın artık bu para kazanma yöntemlerini. yazık insanlara.Alınan ücretin iadesini ve nasıl yapıldığını anlayamadığım üyeliğin iptalini istiyorum, ACİLEN !!!!!

Ozan 87 Okunma

Cevaplar

  • Ozan24 Haziran 2013

    merhaba, benden yaklaşık 60 tl tahsil edilmiş olmasına rağmen sadece 20 tl lik iade yapıldığı görünmektedir. ayrıca 02.05.2013 tarihinde üyliğimi iptal etmiş olmama rağmen yeni dönem faturamda yine flycell e ait üyelik için ücret tahsil edilmiş. konuyla ilgili acilen yanıt beliyorum. iyi çalışmalar.

  • Flycell Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Merhaba, Abonemiz sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin detaylı araştırma yapıldıktan sonra aranmış ve kendisine şikayeti hakkında ayrıntılı bilgi verilmiştir. Abone memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve bilgilendirmeler yerine getirilmiştir. Teşekkürler, FLYCELL

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön