30 Nisan 2013

Flycell Habersiz Üyelik ve Bedeli!

Vodafone operatöründen aldığımız tabletimize son birkaç aydır gelen fazla faturaların nedeninin fazla internet kullanımı olduğunu düşünüyorduk. Ancak müşteri hizmetlerini aradığımızda FLYCELL adlı firmanın özel servis ücreti olduğunu söylediler. Bu firmayı aradığımızda ise 22 Eylül 2012 tarihinde başlayan süper paket üyeliğimiz olduğunu belirttiler. Benim haberim olmadan bilgilendirilmeden başlayan ve kullanmasam da devam eden üyelik için ücret alındığı söylendi. Bilgimiz dışında almadığımız hizmetlerin bedellerini ödüyoruz.

Rahmi 79 Okunma

Cevaplar

  • Rahmi16 Mayıs 2013

    Konu ile ilgili olarak FLYCELL müşteri hizmetleri tarafından arandım ve abone yapıldığım tarihten bu yana alınan ücretin tarafıma gönderildiğini öğrendim. İlgilendikleri ve konuyu çok kısa zamanda çözdükleri için firmaya teşekkür ederim.

  • Flycell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Merhaba, Abonemiz sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin detaylı araştırma yapıldıktan sonra aranmış ve kendisine şikayeti hakkında ayrıntılı bilgi verilmiştir. Abone memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve bilgilendirmeler yerine getirilmiştir. Teşekkürler, FLYCELL

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön