07 Ağustos 2017

Flormar Bursa Suryapı AVM Çalışanın Kabalığı!

Bugün Bursa Suryapı AVM' de bulunan Flormar mağazasına arkadaşım ile gittim, keşke gitmeseydim. Mağazada bizimle birlikte 4 müşteri daha vardı. Bizimle ilgilenen olmadı. Farkında olmadan tester olmayan dudak kalemini denerken P*** isimli çalışan sert bir şekilde ses tonunu yükselterek o tester değil! Şeklinde çıkıştı. Farkında olmadığımı ve eğer öyleyse ürünü alacağımı ifade ettim. Alın o zaman diyerek terbiyesizliğine devam etti. Bağırarak diğer arkadaşına bu ürünü alacak şeklinde imalı bir cümle kurdu. Ürünü alarak kasaya geçtim. Bu sefer yine imalı bir şekilde bu sizin denediğiniz ürün mü deyip açıp kontrol etti. Yani evet dediğim halde hala utanmadan beni yalancılıkla suçladı. Bu kadar terbiyesizliği yapıp mağaza dışına çıktı. Kasadaki diğer çalışan, terbiyesiz arkadaşı adına özür diledi o derece. Markanıza hiç yakışmayan bir çalışan, bir daha önünden bile geçmeyeceğim.

Sahra 1.008 Okunma

Cevaplar

  • Sahra'nın Teşekkür Mesajı22 Kasım 2017

    Sur Yapı Marka AVM mağazanıza tekrar gittiğimde daha önce sorun yaşadığım Perihan hanım beni ilk anda tanıyamadı ancak benimle çok iyi ilgilendi. Bu konuyu dile getirdiğimde kendisi özür diledi. O gün yaşanan yoğunluktan dolayı ilgilenemediğini belirtti. Kendisine ilgisinden ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

  • Sahra22 Kasım 2017

    Aynı mağazaya tekrar gittiğimde daha önce sorun yaşadığım Perihan hanım beni tanımadı ancak benimle çok iyi ilgilendi. Bu konuyu dile getirdiğimde kendisi özür diledi. O gün yaşanan yoğunluktan dolayı ilgilenemediğini belirtti. Kendisine ilgisinden ve samimiyetinden dolayı teşekkür ediyorum.

  • Flormar Temsilcisi07 Ağustos 2017

    Müşteri Hizmetleri departmanımız tarafınıza mail ile gerekli bilgilendirmeyi yapmıştır. Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Kosan Kozmetik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön