12 Eylül 2013

Flormar 5 Dakika Önce Sattığı Ürünün İadesini Kabul Etmiyor!

Mecidiyeköy, Trump towers, Flormar şubesinden bir hatayla satın aldığım ve 5 dakika sonra fark edip değiştirmek istediğim 37.00 TL 'lik ürünün iadesi kabul olmamıştır. Satıcı hanım tatlı diliyle uygun olmayan bir ürünü ısrarla satmıştır ve 5 dakika sonra "prosedür gereği iade alamıyoruz" dışında başka bir şey dememiştir.

25 yaşındayım ve yaklaşık 10 senedir Flormar kullandığım bir markadır. Ancak bu yaşadığım durumdan sonra tercih edeceğim bir marka olmayacaktır. Bizim aldığımız ojelerle buralara geldi demek çok da yanlış olmaz. Oje satarak para kazananmaya başlayan bir firma için "bir" müşterinin kıymeti çok yüksek olmalıdır diye düşünüyorum.

Öykü 1.348 Okunma

Cevaplar

  • Öykü'nün Teşekkür Mesajı15 Eylül 2013

    Ertesi gün sabah 10da arandım, ürünü iade edebileceğimi söylediler.

  • Öykü13 Eylül 2013

    Şikayetvar.com'daki yoruma ve kendi müşteri ilişkilerine attıgım mesaja karşılık ertesi gün sabah 10'da aradılar ve ürünü aldıgım magazaya iade edebilecegimi söylediler.

  • Flormar Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Öykü Hanım, Müşteri hizmetleri departmanımız tarafınıza gerekli bilgilendirmeyi yapmıştır. Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Kosan Kozmetik A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön