07 Temmuz 2015

Flormar Personeller Çok Kaba!

Arkadaşımla Flormar İstiklal caddesindeki mağazasında idik ikimiz de 19'uz. Eyeliner bakıyorduk hepsinin bulunduğu yerin yanına bir tanesi ayrı duruyordu ve biz onun tester olduğunu düşünüp denedik. Bizimle o zamana kadar ilgilenmeyen personel ben eyelineri beğenmeyip, yerine bırakınca yanıma gelip o tester değil almak zorundasın dedi. Önceden gelip ilgilenseydiniz dedim ben bunu tester biliyordum dedim, almayacağım beğenmedim dedim. Yanına arkadaşı da geldi ve resmen üstüme yürümedikleri kaldı, yaptığı mimikler ses tonu sanki karşılarında müşteri yok gibi, çok kabaydılar ve hala eyelineri elime tutuşturmaya çalışıyorlardı!

Begüm 721 Okunma

Cevaplar

  • Flormar Temsilcisi14 Temmuz 2015

    Sayın Begüm Aygül, Flormar ürünlerine gösterdiğiniz ilgi ve değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz, ilgili departmanımızla paylaşılmış olup personelimize gerekli uyarılar yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, güzellik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Flormar Müşteri Hizmetleri

  • Begüm08 Temmuz 2015

    Arkadaşımla Flormar istiklal caddesindeki mağazasında idik ikimiz de 19uz. Eyeliner bakıyorduk hepsinin bulunduğu yerin yanına bir tanesi ayrı duruyordu ve biz onun tester olduğunu düşünüp denedik. Bizimle o zamana kadar ilgilenmeyen personel ben eyelineri beğenmeyip yerine bırakınca yanıma gelip o tester değil almak zorundasın dedi. Önceden gelip ilgilenseydiniz dedim ben bunu tester biliyordum dedim almayacağım beğenmedim dedim. Yanına arkadaşı da geldi ve resmen üstüme yürümedikleri kaldı yaptığı mimikler ses tonu sanki karşılarında müşteri yok gibi çok kabaydılar ve hala eyelineri elime tutuşturmaya çalışıyorlardı almam için ve arkamdan burası çocuk parkı değil dedi. Saygısızlık bu.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön