Florence Nightingale H.'de Yaptırdığım Kan Testi Sonuçlarına Ulaşamadım.

Hakan G. |

Hastane bana kan testi sonuçlarını e-mail ile bildirdi ancak gönderdikleri PDF dosyası okunmuyordu. Defalarca aramama rağmen bana veya doktoruma raporları düzgün bir şekilde ulaştıramadılar. Böylesine saygın bir hastanenin hastalarına karşı çok daha duyarlı olmasını beklerdim. Bu raporları diğer hastanelerde olduğu gibi sistem üzerine yüklemeleri hastaların ulaşması açısından çok daha kolay olacaktır.

Etiketler :

Tahlil ve Tetkikler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Temmuz
  15:08

  Sayın İlgili,  Daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz.

  Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer durumların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilmiştir.  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak görüş bildirmek için Hasta Hakları ve İlişkileri Birimi ile iletişime geçebilirsiniz.  Sağlıklı günler dileriz.

 • 17 Mayıs
  08:47

  5428414 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla