12 Mayıs 2016

Florence Nightingale H.'de Yaptırdığım Kan Testi Sonuçlarına Ulaşamadım

Hastane bana kan testi sonuçlarını e-mail ile bildirdi ancak gönderdikleri PDF dosyası okunmuyordu. Defalarca aramama rağmen bana veya doktoruma raporları düzgün bir şekilde ulaştıramadılar. Böylesine saygın bir hastanenin hastalarına karşı çok daha duyarlı olmasını beklerdim. Bu raporları diğer hastanelerde olduğu gibi sistem üzerine yüklemeleri hastaların ulaşması açısından çok daha kolay olacaktır.

Hakan 2.860 Okunma

Cevaplar

  • Florence Nightingale Hastaneleri Temsilcisi26 Temmuz 2016

    Sayın İlgili, Daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer durumların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak görüş bildirmek için Hasta Hakları ve İlişkileri Birimi ile iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

  • Florence Nightingale Hastaneleri Temsilcisi17 Mayıs 2016

    5428414 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön