02 Kasım 2016 #6832746

Florence Nightingale Hastaneleri Bir türlü Gelemyen E-mail

Şişli Florence Nightingale Hastanesi'nde Radyoloji ve danışma bölümünde çalışan arkadaşlar, lafım size, ben böyle bir yaklaşım tavır görmedim.


Alt tarafı bana bir e-mail atacaksınız, e-mail adresimi kodlayarak vermeme rağmen bir işi beceremediniz. Sizin kadar ne iş yaptığı belirsiz insanlar görmedim. Her yerde yazacağım.

Ceren 4.279 Okunma

Cevaplar

  • Florence Nightingale Hastaneleri Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sayın İlgili, Daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz görüş ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer durumların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak görüş bildirmek için Hasta Hakları ve İlişkileri Birimi ile iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

  • Florence Nightingale Hastaneleri Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sayın İlgili, Grup Florence Nightingale Hastaneleri olarak öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. “6832746” nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön