22 Ekim 2016

Florence Nightingale Hastaneleri Şişli Acilin De Haksız Para Alımı!

Şişli Florence Nightingale 19.08.2016 gece saat 1'de karın ağrısıyla gittiğim hastanede serum takılıp ve ultrasonda bakıp sonrası için tomografi çekilecekken bana 400 TL yaptırmak istiyor musunuz dedi, kabul etmeyip tam çıkarken önceden para kesildiğini bana söylemeden fatura tutuşturup 140 TL borç çıkardılar bende Cumhurbaşkanımızın bütün acillerde para alınmayacağını belirttim veznedeki bayan gülerek onlar öyle söyleyebilir bizde durum farklı diyerek 140 TL aldılar gerekenin yapılmasını arz ederim.

Gökhan 11.858 Okunma

Cevaplar

  • Florence Nightingale Hastaneleri Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın İlgili, Daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer durumların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak görüş bildirmek için Hasta Hakları ve İlişkileri Birimi ile iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

  • Florence Nightingale Hastaneleri Temsilcisi22 Ekim 2016

    Grup Florence Nightingale Hastaneleri olarak öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. “6754282” nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön