26 Ekim 2016

Florence Nightingale Hastaneleri Fazla Ödeme Alıyor.

Son olarak 13.10.2016 tarihinde gittiğim Nightingale Hastanesinde Mapfre'nin anlaşması gereği çalışan katkı payı olarak %5 ödemem gerekiyormuş. Çalıştığım şirketteki tüm arkadaşlardan bu şekilde ücret alınmış. Mapfre'yi aradığımda da Nightingale Hastanesinde yüzde 50 çalışan katılım payı indirimi olduğu söylendi. Bununla ilgili şirketimize mail gönderdiklerini söylediler. İstanbul Florance Nightingale Hastanesi bugüne kadar benden hep %10 sigortalı katılım payı aldı. Konuyla ilgili gerekli incelemelerin yapılıp, yaptığım ödemelerin yarısının bana iade edilmesini rica ediyorum.
Tel: 0530 878 **.

Arda 7.505 Okunma

Cevaplar

 • Arda 30 Kasım 2016

  Konuyla ilgili mail yoluyla talebime yanıt verilmesini istedim ama aylar oldu hala bir dönüş yok. Ödediğim tutarların yarısının hesabıma iade edilmesini rica ederim.

 • Arda 15 Kasım 2016

  2 kez aradiniz fakat toplantida oldugumdan acamadim yalnizca mailime bakabiliyorum. Mail adresim üzerinden gerekli bilgilendirmenin yapılmasını rica ederim. Arda. [email protected]

 • Arda 15 Kasım 2016

  Merhaba, konuyla ilgili hastanenize son kez gittiğim muayenenin geri ödemesiyle ilgili geri dönüş oldu. Hastanenizdeki tüm muayenlerimdeki farkların kredi kartıma iadesini rica ediyorum.

 • Florence Nightingale Hastaneleri Temsilcisi07 Kasım 2016

  Sayın İlgili, Daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz görüş ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer durumların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak görüş bildirmek için Hasta Hakları ve İlişkileri Birimi ile iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

 • Arda 07 Kasım 2016

  Merhaba bugün hastananeniz tarafından aranmisim ama aradiginizi görmedim tekrar arayabilir misiniz?

 • Arda 03 Kasım 2016

  Konuyla ilgili 1 hafta oldu tarafıma hala dönüş yapılmadı...

 • Florence Nightingale Hastaneleri Temsilcisi26 Ekim 2016

  Florence Nightingale Hastaneleri olarak öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. “6788581” nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön