25 Ocak 2016

Florence Nightingale H. Randevu İptali...

Yaklaşık 1 hafta öncesinden 23 Ocak tarihine İstanbul Florence Nightingale Hastanesi göğüs hastalıkları bölümü Dr. t** C***'dan saat 11:30 için randevu aldım ve hastaneye randevu saatinden 10 dakika önce gittim. Sekreterya kimlik ve evraklarını alarak doktorun geleceğini biraz beklemek gerektiğini iletti.

Saat 12:00 gibi doktor ne zaman gelecek diye sordum ve doktorun toplantısı olduğunu bu sebeple randevu iptal etmek zorunda olduklarını ilettiler. Madem toplantısı vardı neden bir gün önce hatta birkaç saat önce haber verilmiyor. Böyle sağlık kurumumu olur? İnsan nasıl güvenip te randevu alsın sizden.

Hakan 3.212 Okunma

Cevaplar

  • Florence Nightingale Hastaneleri Temsilcisi23 Temmuz 2016

    Sayın İlgili, Daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz görüş ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer durumların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak görüş bildirmek için Hasta Hakları ve İlişkileri Birimi ile iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön