28 Ağustos 2013

Floracicek.com Solmuş İçi Geçmiş Çiçekleri Gönderip Telafi Etmediler!

Bugün doğum günüm, Floracicek.com'a eşim tarafından 100 adet beyaz gül sipariş edilmiş, elime ulaştığında yarıdan fazlası içi geçmiş, solmuş, siyaha dönmüş halde teslim edildiler. Eşim üzülmesin ona söylemeyip firmayı ben arayıp durumu izah ettim.

Resim istediler, yakın çekim bir resim yolladım, tamamını çekip yollayın dediler, ışık nedeniyle parlama yapıyor diye birkaçını yakından çekip yollamıştım halbuki.

Netice bir dünya para verilmiş, karşılığında kötü çiçekler gelmiş, doğum günümde ben sevineyim diye yollanan çiçekler yüzünden üzülmüşüm ve geçtim telafi etmelerini, firma tarafından bir özür bile dilenmemiş! Sık sık çiçek gelen biriyim ve başıma hiç böylesi gelmedi! Ayıp!

Sinem 545 Okunma

Cevaplar

  • Sinem02 Eylül 2013

    Firma tarafından ne telefonla ulaştığımda ne şikayet mesajlarımda problemi telafi etme yoluna gitmedikleri gibi özür dahi dilenmemiştir. Doğum günümde bana yapılmaya çalışılan jesti mahvettikleri yetmez gibi bu özel gün de beni üzmüşlerdir. Bu firma kurumsal olduğunu, yüzde yüz müşteri memnuniyetini garanti ettiklerini sayfalarında yazıyor ama bununla uzaktan yakından ilgileri yok, kınıyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön