18 Ocak 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ürünün Şekli Değişti.

İzmir Optimum'daki mağazadan 1 çift ayakkabı aldım. 1 ay kadar sonra ayakkabının sağ tekinin şekli değişti ve sağ yana doğru yattı. Ürünü firmaya geri verdim ve bende herhangi bir ortopedik özür yok. Ayakkabıda yırtılma veya benzeri sorun yok ama sağ ayakkabı sağa yattı ve ortopedik özrüm varmış gibi görünüyor.

Ayakkabı giyilmeden özrü anlaşılmıyor. Firma bu ayakkabının sorunu olmadığını bildirdi ve nihai kararmış. 40 yaşımdayım ve böyle bir ayakkabı sorunu yaşamadım tabi böyle bir cevapta olmamalıydı. Ayakkabıyı geri almadım. Eşim bırakmıştı ve H**** adına bırakıldı. Umarım doğru düzgün tekrar incelersiniz ürününüzü. Tercihim FLO oldu genelde ancak bir daha sanmıyorum.

Salih 64 Okunma

Cevaplar

  • Salih23 Ocak 2014

    böyle bir hizmet kalitesizliği beklemiyordum.büyük bir firma diye tercih etmiştim.büyüklük müşterinize verdiğiniz değerle orantılı bence ve bu flo da yok. çözümü tükoder de bulurum.flo nun müşteri hizmetlerindeki ebru hanım da zaten telefonda dövecek sanki adamı.bunalmış artık şikayetlere çözüm bulamamaktan.neyse kimseye önermem flo yu.hizmet kalitesi diye birşey beklemeyin.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Tarafımıza aktarmış olduğunuz bilgilere istinaden talebiniz doğrultusunda ürününüz tekrar incelenebilir. Bu nedenle ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün satış fişi ile birlikte merkezimize Ürün İnceleme Birimi’ne ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön