23 Eylül 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ürünlerden Memnun Kalmadı!

Bir süre önce FLO-Ziylan Mağazacılık'tan toplu halde alışveriş yaptım. Aldığım ürünlerden memnun kaldığımı söyleyemem. Çünkü ayakkabı boya veriyor, çantanın aksesuarları düştü vesaire. Ayakkabı boya verir diye uyarı var gerçi. 30 gün içerisinde iade etme hakkım olmasına rağmen ambalajından bile çıkarmadığım çantayı sırf fişi olmadığından ( ki slibi bendeydi ve hala da bende ) iade almadılar.

Mağaza müdürlerine kadar gittim. Fişimin başına gelenleri anlattım. Nuh dediler peygamber demediler. Hem kalitesiz ürün satıyorlar hem de tüketiciye hiç değer vermiyorlar. Bundan sonra bitmiştir. Unutulmasın: Müşteriler % 68 oranında ilgisiz - kötü hizmet sebebiyle terkederler, problem yaşayan müşterilerin %20'si geri gelmez.

Pervin 116 Okunma

Cevaplar

  • Pervin26 Eylül 2013

    FLO'dan asla ürün almam.

  • Pervin24 Eylül 2013

    Sayın yetkili, Bu hayatta herşey kitabına göre uygulansaydı mutlu müşteri kalmazdı. Siz eğer bizim için ISO önemli müşteri ve müşterinin memnuniyetsizliğinden kaybedeceğimiz potansiyel müşteriler önemsiz diyorsanız zaten denecek bir söz yok. Siz eğer açıklama ve gerekçe kabul eden bir yapıya sahip değilseniz ki size fişi istemdışı olarak üzerine meşrubat döküldüğünden ibraz edemediğimi bildirmiştim, yine denecek bir şey yok. Doğru olduğuna inandığınız yolda size başarılar dilerim, dönüp arkanıza baktığınızda neden sorusunun cevaplarından birisi ben ve benim gibiler olacaktır bunu da sakın unutmayın.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. 4077 Sayılı Tüketici Kanunu’ nda ve 54 No’ lu KDV Genel Tebliği’nde de aktarıldığı üzere satış işlemlerine ait fişin ibraz edilemediği durumlarda ürünlerle ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön