14 Ekim 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ürün Yanlardan Açılma Yaptı!

Yaklaşık 3 ay öce FLO-Ziylan Mağazacılık'tan flogart marka ayakkabı aldım. Toplasan 3 hafta giymeden ayakkabı yandan dikişleri yırtıldı. Ürün incelemesine gönderdim yok efendim kullanıcı hatasıymış deyip ayakkabıyı geri göndermişler.

Dikişi yırtılan yeri iyi bir inceleme yapmış olsalardı kullanıcı hatası değil dikiminden dolayı yırtılmanın olduğunu göreceklerdi. Fakat işin kolayına başvurup kullanıcı hatası deyip geri gönderdiler. Flo mağazasına yakışmayan bu durumdan fazlasıyla şikayetçiyim. Yasal haklarımı kullanıp mücadeleme devam edeceğim.

Yunus 111 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi21 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Tarafımıza aktarmış olduğunuz bilgilere istinaden talebiniz doğrultusunda ürününüz tekrar incelenebilir. Bu nedenle ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün satış fişi ile birlikte merkezimize Ürün İnceleme Birimi’ne ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön