09 Ekim 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ürün Yanlardan Açılma Yaptı!

FLO-Ziylan Mağazacılık'ta satılan oxide markalı üründen aldım. Ürünü iki veya üçüncü giymemde yanlardan açılma yaptı. Daha bir ayı dolmadan firmaya götürdüm değişim isteğiyle birlikte ürünü mağazaya teslim ettim.

Ürünün gelmesi halinde bana ulaşılacağını bildirdiler ama dönen olmadı. 1 ay geçmesinin üzerinden ben mağazaya gittim ve ürünün değiştirilmediğini ve tadilat edildiğini öğrendim. Satarken ürünün 6 ay süreli garantili olduğunu söylüyorlar ama bir sıkıntı çıkıncada tadilatla geçiştiriyorlar.

Memduh 79 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi10 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Sizin ürününüzde yaşanan “ Yanlarda açılma ’’ şikâyeti incelenmiş olup onarım yapılabilecek ürünler arasında yer almaktadır. Üründe müşteri memnuniyeti de göz önünde bulundurularak onarım işlemleri yapılmış ve ürün mağazamıza gönderilmiştir. Ürününüzde değişim yâda iade işlemi yapamayacağımızı bildirir. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön