28 Ocak 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Çizme Soyuldu.

FLO Metrocity mağazasından bir çizme aldım ve bir hafta içerisinde soyulmaya dökülmeye başladı. Firmaya geri yolladım ve 1 ay sonra kendim aradım bana kendileri ile ilgili bir problem olmadığını, benim yanlış kullanım yaptığımı belirttiler. Ben yanlış bile kullansam bu kadar çabuk derisi dökülebilir mi bir çizmenin? Paranızla rezil oluyorsunuz. En son alışveriş yapacağım firmadır artık.

Merve 47 Okunma

Cevaplar

  • Merve01 Şubat 2014

    ürünü bir hafta içerisinde kendi kendime soyamam hem sizin ürününüz kaliteli bir ürün olsaydı uzun süre dayanıklılığını korurdu ki ben firmanızın kalitesine güvenerek aldım. kesinlikle hiç bir şekilde inceleme yapıldığını düşünmüyorum,kurumsal bir konuşmayı bana gönderip hiç bir sonuca varamazsınız ben şikayetçiyim insanları mağdur edip kandırmayın para bu kadar kolay kazanılmıyor !

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlar tarafından titizlikle incelenmekte olup, sonuçlar nihai sonuçlardır. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön