07 Şubat 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan aldığım Çizme Koku Yaptı.

18.12.2013 tarihinde Brandium Ziylan'dan 97 tl. karşılığı çizme satın aldım, o uzun bir süre kullanmama rağmen çizme terleme ve koku yapmaya başladı. 29.01.2014'te vakit bulup ürünü mağazaya götürdüm. 15-21 gün içinde cevap çıkar dedi, şimdi telefonla öğreniyorum üründe kusur yok, iade diyorlar.

Ben hiç mi bugüne kadar ayakkabı çizme giymedim koku ve terleme neyin yapıp neyin yapmayacağını bilmiyorum, ürünü teslim alıp tüketici haklarına müracaat edeceğim, halk bu şekilde mağdur edilip birde bana bizim üründe sorun yok kullanma sorunu diyorlar. Ben ayakkabının içine su mu döküyorum. Bu koku nasıl birkaç saatte oluşuyor, bir ürün satarken onun her zaman arkasında olmak gerekir.

Necla 56 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde koku ve terletme şikayeti ile tarafımıza iletmiş olduğunuz ürününüz değerlendirilmiş olup; üründe kusur niteliği taşıyacak bir sorunla karşılaşılmamıştır. Ürün kullanımı esnasında ayak hava almayacağı için, terleme ve koku oluşumu muhtemeldir.Bu durumlarda ayakkabının emmiş olduğu terin 24 saat içinde buharlaştığı göz önünde bulundurularak 1 gün ara ile giyilmesi yada SHOE-DEO yani koku giderici ayakkabı deodorantı kullanılması tavsiye etmekteyiz. Bilgilerinize sunar, göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Mağazacılık Hiz ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön