17 Ocak 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Bot Renk Değişti.

Uzun yıllardır mağazanızdan alışveriş yapmaktayım. Özellikle mağazanızdan 5 nokta ayakkabıları sürekli kullanmaktayım. Een son 02.12.2012 tarihinde Gebze mağazanızdan oxide marka bir bot aldım ve sadece 2 gün giymeme rağmen topuk kısmında renk değişimi oldu ve ayakkabıda korkunç bir koku var.

Kesinlikle ayakkabıyı giymek mümkün değil mağaza ayakkabıyı firmaya gönderdi ama gelen sonuç üretimle ilgili bir hata tespit edilmemiştir oldu. Ayakkabıyı giymem mümkün değil kutusunda duruyor ve bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Artık kalan tek yol tüketici hakları ama yıllardır alışveriş yaptığım bir firmanın bu kadar duyarsız olması beni çok üzdü.

Züleyha 63 Okunma

Cevaplar

  • Züleyha22 Ocak 2014

    asla bir daha ben ve ailem magazanızdan alış veriş yapmayacağız.

  • Züleyha22 Ocak 2014

    sizin uzmanlar kullanıcıdan daha iyi bilir elbet. neyse buda bana bir tecrübe oldu yıllardır magazanızdan alışveriş yapardım ama bundan sonra magazanıza adım atmıyacağım. bana 90 tl kayıp bişey yapmaz. ilginize teşekkürler.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlar tarafından incelenmekte olup, sonuçlar nihai sonuçlardır. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön