13 Şubat 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Bot Boya Kustu.

Ankara Keçiören FLO mağazasından KİNETİX marka süet bir bot aldım 2 ay kullanıldı ve yağmurlu ve karlı havalarda kullandım botun yan taban ve deri birleşim yerinden pas renginde renk değişimleri deride boya kusması oldu FLO mağazasına müracaat ettim ve mağaza yönetimi tarafından teslim alınıp incelendiğine dair bir rapor geldi aynen şöyle yazıyor raporda "Ürün inceleme uzmanlarımız tarafından incelenmiştir.

Üründe malzeme ve üretim ile ilgili bir hata tespit edilememiştir" bu pas lekesini ben mi yaptım resmen ayakkabıdan renk kusuyor. Üretici Kinetix firması ile irtibat kurulmamış ve satılırken garanti kapsamında satıldı bu ürün. Mağdur durumdayım, kandırıldım. Bu firmaya yakışmadı.

Necati 63 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi14 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlar tarafından titizlikle incelenmekte olup, sonuçlar nihai sonuçlardır. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön