13 Şubat 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Bot Boya Attı.

FLO mağazasından Polaris marka pembe renkli bir bot aldık kızıma. Sözde firma garantili olduğu söylenen bot 2-3 giyimden sonra pullanıp boya atmaya başladı ön burun kısmından. Bu şikayet ile FLO şubesine gittiğimizde ilgilenen elemanlar zati bizi FLO'dan da soğuttu. Bunun ısrarla kullanıcı hatası olduğunu yutturmaya çalıştılar.

Biz 2 yada 3 defa giyilen bir bot olduğunu kızı soğuklardan kaynaklı dışarı çıkaramadığımızı belirtip ısrar edince bu kez 'tamam gönderirim ama kullanıcı hatası diyerek geri gönderirler' dedi ve hakikaten de öyle oldu. Ayakkabımızı aynen geri gönderdiler. Bir daha FLO ve POLARİS benden uzak. Müşteri memnuniyeti '0'.

Hamdullah 77 Okunma

Cevaplar

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi14 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Siz değerli müşterilerimize satın alma esnasında ürün kullanım kılavuzumuz ve satış faturası/fişi teslim edilmektedir. Ürün Kullanım Kılavuzumuzda aşağıdaki madde yer almaktadır; “Sentetik deri kullanılarak üretilen ayakkabılarda oluşabilecek soyulma ve deformasyonun tamiri mümkün değildir.” Siz değerli müşterimizin ürününün tamirinin mümkün olmamasından dolayı konu hakkında yardımcı olunamamıştır. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön