21 Nisan 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabının Taşları Döküldü.

12.04.2014 tarihinde Antares FLO Mağazası'ndan aldığımız 8680733090206 barkodlu Wings Hedya White/Ping ayakkabının 5 günde üzerindeki taşların çoğu döküldü. Ayakkabıyı kusurlu olduğu için Forum FLO Mağazasında değişmeye gittiğimizde Sanayi Bakanlığı'nın ayakkabı üzerindeki aksesuarların kusur kabul edilmediği şeklinde bir tüketici yasası yayınladığı ve değişim yapılamayacağı söylendi.

Ailemizin ayakkabıcısı FLO'ya 64.00 TL'lik bir ayakkabının bu kadar çabuk kullanılamaz hale gelmesi yakışmadı. Bu sorun ya firma tarafından çözülecek ya da tüketici hakem heyetine şikayet başvurusu yapılacak.

Olcay 109 Okunma

Cevaplar

 • Olcay 24 Nisan 2014

  Size anlayışta göstermiyorum,o ücreti helal de etmiyorum.

 • Olcay 24 Nisan 2014

  Hayatımda son verdiğim paraydı Flo'ya. Onu da helal etmiyorum.Zaten hangi şikayete çözüm bulmuşlar ki.

 • Olcay 21 Nisan 2014

  Ürünlerinizin arkasında pek sağlam duruyorsunuz gerçekten.Bir Alman markası bu konuda size örnek olsun. Ben bu işin peşini bırakmam.

 • FLO Ayakkabı Temsilcisi21 Nisan 2014

  Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin satın almış oldukları ve sorun yaşadıkları ürünlere Satış Sonrası Hizmeti sunarak yardımcı olabilmekteyiz. Ürünlerde bulunan aksesuarlarda, dış etkenlere bağlı olarak deforme oluşmasından dolayı aksesuarlar inceleme kapsamında değillerdir. Konuyu bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön