29 Ocak 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabının Tabanı Eskidi.

FLO'nun Vialand şubesinden aldığım botun tabanı 2 ayda aşındı ürünü incelemeye gönderdiler ve olumsuz dönüş yaptılar. Cevaben kullanıcı hatası dendi. O botun o hale gelmesi için asfalt yolda botla kayak yapmam lazım. FLO'nun kalitesine güvenerek aldığımız ayakkabı 2 ayda mahvoldu resmen.

Kaldı ki sattıkları ürünün arkasında durmuyorlar değişim ya da iade için getirdiğimizde ürünü kendi firmasına gönderip onun ifadesine göre değerlendirme yapıyorlar. Olumsuz geri bildirimlerde yapacak hiçbir şeyleri olmuyor. 90 lira para verdim ben o bota ve çöpe gitti resmen. Bu durumu tüketici haklarına taşıyacağım. FLO olarak güvenilirliğiniz kalmadı benim için.

Nazlı 63 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlar tarafından titizlikle incelenmekte olup, sonuçlar nihai sonuçlardır. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön