22 Ocak 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabının Dikişi Söküldü.

15 günlük ayakkabının mekval dikişi sökülmüştür. Yaptığımız başvuru neticesinde üründe sorun görülememiş. Üstü kapalı dikişleri bizim söktüğümüz müşteri hizmetleri tarafından ima edilmiştir. Şahsım üniversite yıllarından önce ayakkabı imalatı ile uğraşmıştır (yaklaşık 20 sene önce..) O dönemdeki teknolojide mekval dikişi sökülemeyen makinalar kullanırdık.

Herhalde zaman geçtikçe ayakkabı teknolojisi kötüye gitmiş yada üretim teknolojiniz eski kalmış! Aksi durumu düşünmek dahi istemiyorum. Çünkü kandırılmak kötü. Hakkımı tüketici mahkemesinde aramayı düşünüyorum. Firma yetkililerine de teknolojilerini yenilemesi tavsiyesinde bulunmak isterim. FLO'yu kınıyorum.

Cumhur 38 Okunma

Cevaplar

  • Cumhur27 Ocak 2014

    15 Günlük ayakkabının dikişi sökülecek, sizinde yaptığınız açıklamaya inanıcam öyle mi?

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. FLO olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet ve uygun fiyata en iyi kaliteyi sunabilmek adına her geçen gün kendimizi yenilemekteyiz. Ürününüz Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlarımız tarafından titizlikle incelenmiş olup, üründe üretimden kaynaklı hata tespit edilememiştir. Bu sebeple ürünle ilgili olumlu bir aktarım sağlanamamıştır. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön