FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabının Altı Delindi.

Mehmet E. |

Yeğenime Isparta İyaşpark FLO mağazasından Kinetix marka spor ayakkabısı aldık. Ayakkabının 1 ay olmadan altı delindi ve garanti kapsamında FLO mağazası 1 ay bekletmenin neticesinde değişimini yaptı. Yeni ayakkabıda 1 ay süre geçmemişti ki altı delindi ve iç astarı parçalandı.

Tekrar mağazaya başvurduk kullanıcı hatası olduğuna fabrikasal bir sıkıntı olmadığına dair yazı verdiler. Takdir kamuoyunun, ayakkabı alırken mağduriyetimizin başınıza gelebileceğini dikkate alın.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet E.
  10 Mart
  10:08

  Ürünün resmini koydum, bide sanki kasitli delmisiz imasinda bulunuyosunuz ya pesss. Yorum flo firmasından alisveris yapanların veya yapacaklarindir.

 • 10 Mart
  10:01

  Değerli Müşterimiz;

  Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz.

  Ürün İnceleme Birimi' nde siz değerli müşterilerimizin ürünlerini inceleyen uzmanlarımız üretimden ya da üretimde kullanılan malzemeden kaynaklı bir hata ile karşılaştıklarında ürün değişimine ya da iadesine karar vermektedirler. Ancak üründe üretimden ya da kullanılan malzemeden kaynaklı bir hata ile karşılaşılmaması ve onarımının mümkün olmaması durumlarında herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Siz değerli müşterimizin ilk incelenen ürününde hata ile karşılaşılmış ve değişimine karar verilmiştir. İkinci ürününüz üzerinde titizlikle yapılan incelemelerde herhangi bir kusur ile karşılaşılmamış olmasından dolayı değişim kararı verilememiştir.

  Bilgilerinize sunar, göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Müşteri İlişkileri Birimi
  444 3 356