02 Ekim 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabının Altı Delindi!

30. 05. 2013 tarihinde FLO-Ziylan Mağazacılık-Capitol mağazasından 114, 98 TL'lik 2 adet ayakkabı almak suretiyle alışveriş yaptım. Ayakkabılardan bir tanesine eşime 64, 99 TL, diğeri kendime 49, 99 TL'ye aldım.

Eşime aldığım ayakkabı altından delindi ve ben bu şikayetimi mail yolu ile FLO sitesinden kendilerine bildirdim (üstünden zaman geçtiği içinde fişimi bulamadığımı, yalnız istendiğinde kredi kart ekstresini de kendilerine verebileceğimi bildirdim.)

Bana cevaben gelen mailde fiş ibraz edilmediği için iade işleminin olmayacağını bildirmiş. Bende yine siteye 4822 sayılı tüketici hakları kanunu örnek verdim ve kusurlu mal iadesinde 2 sene iade hakkı olduğunu ve hiçbir şekilde fiş ibraz etmeme gerek kalmadığını belirttim.

Ömür 139 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi02 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 4822 sayılı Tüketici Kanunu' nda yer aldığını belirtmiş olduğunuz açık ayıplı mallar ve garanti belgesi bulunan mallar kapsamına giren ürünler için geçerlidir. Mağazalarımızda siz değerli müşterilerimize ayıplı, kusurlu ürün satışı yapılmamaktadır. Ürünlerle ilgili herhangi bir işlemin yapılabilmesi için satış fişininin ibraz edilmesi gerekmektedir. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön