18 Eylül 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabının 3 Günde Yanları Açıldı!

Bayram öncesi 8. ayın 5 inde ayakkabı aldım. Sadece bayramda kullandım, sonrasındaki giydiğim ilk gün ayakkabının yanlarının açtığını gördüm. Almış olduğum mağazaya gittim, biraz daha giy iyice açsın dediler. 30 Ağustosta mağazaya değişim için bıraktım. Fatura olmadığı için hiç bir işlem yapılmadı.

Bazı nedenlerden dolayı faturasını kaybettim. Kredi kartı sliplerini veya banka ekstrasını verebilirim. Sonuçta aldığım tarih belli, faturanın ikinci nüshasını çıkartabilirler ama hiç ilgilenilmedi.

Tüketici hakem heyetindeki arkadaşla görüştüm. Oda fatura olmadan bir şey yapamadı. Yani sonuç olarak iyide para verdiğim ayakkabı çöpe gitti. Diğer firmalara banka slibini gösterincede işlem yapıyorlar. FLO-Ziylan Mağazacılık'tan şikayetçiyim.

Fatih 65 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. 4077 Sayılı Tüketici Kanunu’ nda ve 54 No’ lu KDV Genel Tebliği’nde de aktarıldığı üzere satış işlemlerine ait fişin ibraz edilemediği durumlarda ürünlerle ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön