FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabının 1 Ayda Ucu Eridi.

Muhammet Ç. |

09/12/2013 tarihinde FLO Mağazasından Docker's Marka bot aldım. 06/12/2014 tarihinde uçlarında erime var diye 4169 no'lu mağazaya verdim. Mağaza şubatın 23 gibi ürünün uçlarında herhangi bir erime olmadığını öne sürerek iade işlemini kabul etmedi. Yazılan yazıda bizim saf olduğumuzu ve Kullanım Klavuzuna göre kullandığımızda daha uzun süre kullanacağımızı belirttiler.

O ürün inceleme uzmanları nasıl bir beklenti içindeler bilemiyorum. Birde sistemleri çok saçma, benim ayakkabımda 3 hata var 1 tanesini yazıyoruz diyor kasiyer kız. fotoğrafa bakın siz karar verin, Erimiş mi erimemiş mi ? hatalar fotoğraflarda ... (tüketici haklarına dilekçesi de hazır, verilecek oraya bu iş )

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet Ç.
  27 Mart
  09:26

  Siz merak etmeyin, sizin nihayi kararlarınız üzerinde bu ülkede tüketici hakları ve tüketici mahkemeleri var, siz bu ülkeyi sahipsiz mi sandınız? hak hukuk yok mu sandınız. en kısa zamanda tekrar görüşeceğiz.
  Konuyu bilgilerinize sunar. Kısa süre içerisinde Tüketici hakları belgesini tarafınıza göndeririz.

 • 25 Mart
  17:02

  Değerli Müşterimiz;

  Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz.

  Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlar tarafından titizlikle incelenmekte olup, sonuçlar nihai sonuçlardır. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır.

  Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla;
  FLO Müşteri İlişkileri Birimi
  444 33 56