22 Ocak 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabım Hatalı ama Kabul Etmiyor.

Yaklaşık 15-20 gün önce aldığım. Nike marka ayakkabımı giyip eve gittikten sonra çıkarttığımda arkasında yani topuk bölümündeki kumaş parası ayakkabıdan dışarıya doğru çıkarak toplandı. Bu çıkan parça tekrar içeriye girmiyor. Ayakkabıyı FLO 'ya götürdüm.

Yaklaşık 10 günlük kontrol den sonra 14 Ocak 2014'te sonuç almak için mağazaya gittiğimde ayakkabı da herhangi bir sorun olmadığını dile getirdiler. Bana bir cevap evrağı verdiler. Şikayet sonucunuz yazıyor diye. Okuduğum sonuçta hiç bir şey yazmıyor ayakkabının değiştirilmesine gerek yoktur gibisinden bir yazı. Aldığım ayakkabının aynısından mağazada başka ayakkabılarda bulunmaktadır. Sorunumun çözülmesini istiyorum.

Paşa 32 Okunma

Cevaplar

 • Paşa27 Ocak 2014

  Bir kere aldım hata yaptım. Bir daha gelerek hata yapmam.

 • Paşa23 Ocak 2014

  Peki bu üründe nerelerinin incelendiği ve bu incelenen bölgelerdeki sorunların neden diğer ayakkabılarınızda olmadığına dair bilgilendirmeniz neden bulunmamaktadır. Şirketinizin ayakkabının neresini incelediğine nasıl emin olacağım. Göz var nizam var, topuktaki bez yerinden çıkmış. Bunu görmemeniz için ya orayı incelememiş olmanız gerekmektedir. yada bu hatayı kabul etmiyor olmanız gerekmektedir. Konuyu tüketici haklarına götüreceğimi belirtmek isterim. Buda flo 'dan son ayakkabı alışım olur.

 • FLO Ayakkabı Temsilcisi23 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler önce Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlarımız tarafından sonrasında Nike uzmanları tarafından titizlikle incelenmekte olup, sonuçlar nihai sonuçlardır. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

 • Paşa23 Ocak 2014

  Aldığım ayakkabının aynısından mağazada başka ayakkabılarda bulunmaktadır. Bu ayakkabılarda bende ki gibi bir sorun kesinlikle bulunmamaktadır. Sorunumun çözülmesini istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön